Manicure

Cennik:

 • Hybrydowy: 85zł
 • Klasyczny: 50zł
 • Bez malowania: 40zł
 • Ściąganie żelu: 40zł
 • Żel na naturalnej płytce: 90zł
 • Mani + Pedi Hybrydowy: 190zł
 • Mani + Pedi Kalsyczny: 140zł
 • Ściąganie Mani hybrydowego: 20zł
 • Manicure japoński: 60zł
 • Przedłużanie żelem: 150zł
 • Zdobienie paznokcia: 7zł
 • Uzupełnienie żelu: 80zł

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer:

+48 71 729 44 20

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Zadbane dłonie i paznokcie stanowią estetyczną wizytówkę, jednak samodzielnie trudno uzyskać oszałamiające efekty. Celem manicure jest nie tylko malowanie płytki, jak przyjęło się w potocznym rozumieniu, ale również pielęgnacja skórek paznokci. Zapisując się na wizytę, warto skorzystać również z kuracji odżywiających i wzmacniających. W naszym salonie kosmetycznym we Wrocławiu stosujemy preparaty uznanych marek: OPI, a także Gewohl. To firmy znane na całym świecie, które szczycą się długą historią. Na bieżąco podnosimy swoje kwalifikacje, poznając trendy w modzie, dzięki czemu świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie.

W ofercie naszego salonu na Krzykach znajdą Panie różnego typu zabiegi. Jeśli zależy Wam na uzyskaniu trwałego efektu, doskonałym wyborem będzie malowanie paznokci z wykorzystaniem lampy do manicure’u hybrydowego, która utwardza nałożony lakier, zapobiegając jego zdzieraniu. Efekt utrzymuje się nawet 3 tygodnie. Zajmujemy się także nabłyszczaniem powierzchni paznokcia i usuwaniem zbędnych skórek. Coraz więcej pań korzysta z manicure’u japońskiego, którego celem jest przede wszystkim odżywienie i wzmocnienie. To bardzo skomplikowana i wieloetapowa technika. W pierwszej kolejności eliminuje się skórki wokół paznokci, używając specjalnego drewnianego patyczka, a następnie nakłada się pastę z krzemionki.

Przedłużanie paznokci i tipsy

Ogromną popularnością – nie tylko w naszym gabinecie we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki, ale także w Polsce i na świecie – cieszą się tipsy. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które posiadają krótkie i łamliwe paznokcie.  Efekt utrzymuje się nawet przez kilka tygodni, pozwalając na zachowanie estetycznego wyglądu. Można także zdecydować się na nanoszenie żelu na naturalną płytkę.

Spośród naszych usług polecamy także zdobienie powierzchni paznokci. To trudna sztuka, która wymaga ogromnego wyczucia i precyzji. Nie bez znaczenia jest również zmysł estetyczny. Do upiększenia stosuje się m.in. pyłki, żele, a także naklejki i tasiemki. Przed przystąpieniem do realizacji staramy się poznać Wasze oczekiwania. Wykonujemy także zabiegi związane z naprawą paznokcia lub też uzupełnieniem żelu. Specjalizujemy się też w przedłużaniu paznokci.

Jeśli chcecie skorzystać z naszych usług, zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby pod adresem: ul. Przyjaźni 20/4u, Wrocław. W celu zapisania się na wybrany termin, prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie internetowej bądź też kontakt telefoniczny. Nasz salon otwarty jest w tygodniu do godziny 20:00, a w sobotę do godz. 15:00.Czy wiesz że...

Oferujemy manicure, pedicure, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, makijaż permanentny oraz zabiegi na twarz i ciało

Nasze wygodne i stylowe wnętrze wraz z najwyższej klasy wyposażeniem oraz sympatyczną obsługą pozwolą Wam zapomnieć o codziennym biegu i w pełni się zrelaksować

Współpracujemy z Biologique Recherche, franscuską marką kosmetyków biologicznych i autorskich zabiegów haute couture

Jesteśmy stałymi uczestniczkami szkoleń i targów, na bieżąco śledzimy trendy i nowości aby zaoferować Wam jak najwięcej!
facebook | instagram