Depilacja

Cennik:

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer:

+48 71 729 44 20

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Gładka i jedwabista skóra to marzenie każdej z pań. Aby na długo pozbyć się owłosienia, zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej depilacji. Prowadzimy salon kosmetyczny we Wrocławiu, który cieszy się uznaniem wielu klientek. Wykorzystujemy nowoczesne techniki, jak również używamy specjalistycznych urządzeń kosmetycznych. Stawiamy na jakość i indywidulane podejście. Stosujemy preparaty marki Biologique Recherche. Z kosmetyków tej firmy korzystają m.in. Jennifer Lopez, Salma Hayek i Angelina Jolie.

Zajmujemy się depilacją górnej wargi, łydek, ud, nóg, pach, rzęs, a także okolic bikini. Zapewniamy kompleksową obsługę. Nie tylko usuwamy owłosienie, ale również proponujemy szereg zabiegów wygładzających, oczyszczających i odmładzających skórę, jak np. mikrodermabrazja, peeling, masaż, drenaż limfatyczny czy sonoforeza.

Laserowe usuwanie owłosienia

Samodzielna depilacja daje jedynie krótkotrwałe efekty, dlatego warto zdecydować się na laserowe usuwanie owłosienia. To sposób na trwałe pozbycie się wyrastających włosków – pod warunkiem, że zabiegi będą wykonane przy użyciu profesjonalnych sprzętów, które charakteryzują się optymalną długością fal i czasem trwania impulsu. W naszym salonie we Wrocławiu używamy laser LightSheer, który jest bardzo skuteczny – po trzech miesiącach od zastosowania odrastanie włosów spada o 98%. Zabieg należy powtórzyć co najmniej trzy razy – w zależności od indywidulanych uwarunkowań.

Choć laserowe usuwanie owłosienia jest bezpieczne i w żaden sposób nie zaburza funkcjonowania organizmu, to nie każdy może się na nie zdecydować. Przeciwwskazaniem do depilacji są m.in. ciąża, a także karmienia piersią. Z usług nie mogą także skorzystać osoby z chorobami skóry, takimi jak: bielactwo, łuszczyca. Zabiegów nie przeprowadza się również u pań cierpiących na cukrzycę, alergię czy opryszczkę. Przed laserowym usuwaniem owłosienia należy odstawić kremy z retinolem lub kwasami owocowymi, a także zrezygnować z wizyt na solarium.

Chcecie spróbować skutecznego zabiegu, jakim jest depilacja? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Terminy można ustalić telefonicznie lub online (poprzez naszą stronę internetową). Zachęcamy także do odwiedzenia naszej siedziby, zlokalizowanej pod adresem: ul. Przyjaźni 20/4u, Wrocław. Salon kosmetyczny, który prowadzimy jest czynny do godz. 20:00 w dni robocze, a w sobotę do godz. 15:00. Jeśli mają Panie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiemy. Nasz wykwalifikowany personel wyjaśni wszelkie kwestie związane z laserowym usuwaniem owłosienia.Czy wiesz że...

Oferujemy manicure, pedicure, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, makijaż permanentny oraz zabiegi na twarz i ciało

Nasze wygodne i stylowe wnętrze wraz z najwyższej klasy wyposażeniem oraz sympatyczną obsługą pozwolą Wam zapomnieć o codziennym biegu i w pełni się zrelaksować

Współpracujemy z Biologique Recherche, franscuską marką kosmetyków biologicznych i autorskich zabiegów haute couture

Jesteśmy stałymi uczestniczkami szkoleń i targów, na bieżąco śledzimy trendy i nowości aby zaoferować Wam jak najwięcej!
facebook | instagram